Judo Hranice | EP Wintherthur
16050
post-template-default,single,single-post,postid-16050,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

EP Wintherthur

EP Wintherthur

O víkendu proběhl evropský pohár seniorů ve švýcarském městě Winterthur, kterého se společně se zbytkem české reprezentace zúčastnili také dva zástupci hranického juda. V kategorii do jednaosmdesáti kilogramů se po dlouhé pauze představil Robert Trojnar, který svým soupeřům ukázal, že stará puška pořád střílí. Robert si nejprve v základní části pavouka poradil s Němcem Schrederem, kterého porazil svou osobní technikou tai otoshi. Následně však prohrál s vítězem soutěže, Finem Ihanamakim. V opravách porazil domácího Gerosa, po následné prohře s budoucím bronzovým medailistou Bonferronim se však musel spokojit s devátým místem, které se však rozhodně dá považovat zá úspěch a uvidíme, zda si Robert tímto výkonem vyslouží příležitost i na nadcházejících turnajích.

V kategorii do devadesáti kilogramů nastupoval Martin Bezděk, kterému los do prvního kola přidělil Němce Fettkoethera. Martin, který se na tatami vrátil po delší pauze vynucené zraněním prsního svalu, svedl s Němcem vyrovnaný souboj, jedenáct vteřin do konce utkání však zaváhal a soupeř se tak mohl těšit z ipponu. Martinovi tedy nezbývá nic jiného, než se zase naplno vrátit do tréninkového procesu a nabrat zpět svou ztracenou sílu.

No Comments

Post A Comment