Judo Hranice | SLEZSKÝ POHÁR V OPAVĚ
16037
post-template-default,single,single-post,postid-16037,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

SLEZSKÝ POHÁR V OPAVĚ

SLEZSKÝ POHÁR V OPAVĚ

Dne 19. 2. 2022 se uskutečnil Opavský “Slezský pohár” v judu, který byl vypsán pro kategorie mláďata U9, U11 a mladší žáky. Tohoto prestižního turnaje dětí se účastnilo více jak 450 závodníků z České republiky, Slovenska a Rakouska. Soutěž proběhla na čtyřech tatami a v akci bylo hned 16 judistů oddílu Železo Hranice. Na turnaj vyrazili jak zkušení závodníci, tak borci, kteří zažili turnaj poprvé.

K radosti trenérů se hned 6 reprezentantů oddílu prosadilo do boje o medaile. Zlatou medaili získal Jáchym Kaláb, který všechny své zápasy ukončil před časovým limitem a předvedl výborný výkon 🥇. Na tento výkon se pokusili navázat i Tadeáš Ondroušek a Julie Pospíšilová, kteří sítem vyřazovacích bojů prošli až do finále své váhové kategorie, kde bohužel po boji podlehli. Domů si tak shodně vezou stříbrné medaile 🥈. Jednu porážku v turnaji zaznamenali i Marek Podešva, Šimon Šustal a Václav Dornica, kteří zabojovali v opravných zápasech, kde již ani jednou neprohráli a obsadili 3. místo ve své kategorii 🥉.

Do bojů o medaile nezasáhli David Zedek, Metoděj a Miroslav Skácelovi, Kája Pavlíčková a naše malá judistka Dorotka Dobrotka Šustalová, kteří se takového turnaje účastnili úplně poprvé. Na medaili nedosáhli ani kluci Matěj Macháček, Ondřej Janíček, František Vávra, Vojtěch Dornica a Hynek Dluhoš, kteří měli v tomto turnaji smůlu, ale předvedli pěkné judo, za které se vůbec nemusí stydět.

Trenéři hodnotili vystoupení svých svěřenců kladně, turnaj ukázal mezery ve výkonosti a směr který musíme nastavit a pak držet 🤩.

(JM)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.