Judo Železo Hranice Logo
Judo O nás Tréninky Trenéři Tábory Kontakt

TÁBORY

Judo Víkend

Judistické víkendy představují výbornou příležitost pro všechny děti, které chtějí strávit dva dny plné sportu, her, zábavy a možná se dokonce seznámit i s novými kamarády. Děti se mohou těšit na víkend plný juda, ve kterém si zahrají spoustu úpolových her a naučí se novým pohybům a dovednostem.

Termíny

Zatím nebyly vypsány žádné termíny.

Sportovní příměstský tábor

Příměstský judistický tábor představuje fantastickou příležitost pro děti od 7 let, kteří touží po plném sportovním dění, zábavě a nezapomenutelných zážitcích. Kromě juda budou děti moci vyzkoušet také atletiku, gymnastiku, různé míčové sporty, kolektivní hry a mnoho dalšího. Profesionální trenéři se budou plně věnovat zajištění bezpečnosti všech účastníků během celého táboru. Příměstský tábor je otevřený jak pro členy judistických klubů, tak i pro ty, kteří nejsou členy žádného klubu. Každý den se program rozjíždí v 8 hodin ráno a končí v 16 hodin. Děti budou mít možnost obědvat v blízké restauraci a bude zajištěno také dopolední a odpolední občerstvení a dostatečný přísun tekutin, aby byly děti vždy v dobré kondici a dobře hydratované.

Termíny

Hranice - Naparia

Přerov - ZŠ JAK Přerov

Hranice - Naparia

Letní táborové soustředění

Letní tábor je skvělou možností pro mladé judisty ve věku od 7 let, kteří hledají sportovní zážitek, zábavu, společné chvíle a vzpomínky na skvělou dobu strávenou s ostatními. Děti si zdokonalí svou technickou úroveň a mohou dosáhnout vyššího pásu. Kromě juda budou děti moci vyzkoušet atletiku, gymnastiku, různé míčové sporty, kolektivní hry, soutěže, výlety, koupání, diskotéku a mnoho dalšího. Tento tábor je plný dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků, pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi trénují po celý školní rok.

Termíny

Hranice - Naparia

Potštát

Spálov